Witam mireczków w kolejnym…

30 kwietnia 2019

Witam mireczków w kolejnym miesiącu mojego zarabiania na ankietach!
W tym miesiącu zarobiłem: 233zł.

Chcecie zacząć zarabiać? Warto wiedzieć, że w weekendy/święta jest bardzo mało ankiet, także jak chcecie w majówkę dorobić to nie róbcie sobie zbyt dużych nadziei, bądźcie cierpliwi i dajcie sobie więcej czasu!

Na tych stronach zarabiałem:
Opinie.pl – w tym miesiącu zebralem 2890 punktów, co odpowiada za około ~13zł. Portal mi się bardzo podoba, ankiety są rzadko, ale są dość fajne i można sobie dorobić, bez większego ciśnienia. Ten miesiąc był średni na tym portalu, może następny będzie lepszy :). Warto wchodzić na stronę i sprawdzać, bo nie zawsze wysyłają mejla. Co kilka godzin trzeba sprawdzić.

pokaż spoiler Bez reflinka: http://opinie.pl

Klub Kantar – na stronie zarobiłem w tym miesiącu 42zł (lub 52zł) – fajny portal, który zacząłem używać 4 kwietnia i jestem w stanie polecić. Nie ma tutaj reflinków, także nie musicie omijać linka :D. Ogólnie fajnie jak ktoś potrzebuje doładowań do telefonu bo np takie doładowanie do telefonu kosztuje 750 punktów (30zł) a przelew na 32zł kosztuje 1000 pkt. Ale i tak bardzo polecam, już jeden swój przelew zleciłem. Ogólnie można dostać się do dłuższych badań np. dwutygodniowych, w których musicie codziennie wypełniać ankietę 10 minutową, o tym co jedliście, piliście itp ;d. Spoko opcja! Dostajemy powiadomienia na mejla o ankietach!

Surveyo24.pl – na tej stronie zarobiłem ~26zł i stronę meeega polecam, jak ktoś spędza dużo czasu na telefonie/komputerze i jest w stanie co jakiś tam czas sprawdzić stronę główną, bo niestety ankiety pojawiają się tam bez żadnego mejla, ale czasem też coś wyślą na mejlu 🙂

pokaż spoiler http://surveyo24.com

Clixsense.com – portal po angielsku, ale wszystkie ankiety po polsku. Mój ulubiony portal – zarobiłem na nim w tym miesiącu 21,10 dolców ~77zł. Czyli największe zarobki, ale trzeba niestety troche czasu spędzić na tej stronie, ponieważ ankiet nie dostajecie na mejla, a musicie co jakiś czas sprawdzać czy jakieś macie. Same 9 dolców prawie zarobiłem w tym miesiącu na codziennych ankietach, które macie troche niżej o nazwie „Opinion World”. Jak nie możecie znaleźć, to pisać priw, jestem otwarty! Fajne są też te bonusy, jak zainstalujecie wtyczkę clixsense na chrome/opere i zrobicie dwie ankiety dziennie, to dostajecie pewien procent tych pieniędzy za ankiety dodatkowo!

pokaż spoiler http://clixsense.com

I-say.com – Strona bez reflinka, zarobiłem skromne około 3,60 euro ~ 15,40zł, strona ma jakieś chyba rzuty tych ankiet, bo pół miesiąca zastanawiałem się czy strona działa, a potem sypała mi ankietami ;d. Także cierpliwości!

Prolific – Brak reflinka. Strona bardzo fajna, zarobiłem na niej 10 funtów ~50zł, można fajnie zarobić, jedna z lepiej płacących stron za ankiety. Kluczowe jest to, że jak już pokaże wam się ankieta na stronie i ją zarezerwujecie, to o ile wypełnicie sumiennie ankietę, to dostaniecie pieniądze. Trzeba niestety czekać na potwierdzenie pieniędzy, troche to trwa, ale mi wszystko zaakceptowali. Tutaj można zarobić fajne pieniądze, ale trzeba śledzić stronę, żeby dostać ankiety.

Marketagent.com – Tutaj zacząłem zarabiać dopiero tydzień temu i za bardzo ankiet jeszcze nie dostaję, ale bardzo podoba mi się to, że rejestrując się od kogoś z refa dostałem 1 euro, a za same rozszerzenia profilu dostaje się 20 centów za jedno (te rozszerzenia pojawiają się potem na stornie głównej). Zarobiłem na razie małą sumę, ale coś czuję, że strona mi się serio spodoba! 😀 Będę wdzięczny jak przy rejestracji przy poleceniu dacie mojego maila – dawidus887@o2.pl. Dzięki! 🙂

pokaż spoiler https://panel.marketagent.com/

Studentswatch – Na koncie mam 70 punktów, czyli około 32,5 zł, ale jeszcze nie wypłacałem :). Strona ma średnią ilość ankiet, ale lubię jej prostotę. Nie zdziwcie się, jak będą same ankiety za „SocialPoints”, które nic nie dają, one są zawsze, wystarczy poczekać aż pojawi się jakaś za StudentsPointsy :). Ważne – warto podać, że mieszkacie na wsi, ponieważ mają duży brak na takich ankieterów!

pokaż spoiler http://studentswatch.pl

[ #ankiety #zarabianiewinternecie #zarobek #zarobki #zarabianie #internet #paypal #biznes #pieniadze #oszczedzanie ]

No Comments

Comments are closed.